Fotografuję miłość.
/
Zbiór moich ulubionych zdjęć...
Zobacz

O mnie

Uważam, że jestem kobietą sukcesu…

Dlaczego?

Jak mawia Zig Ziglar:
Sukces to wracać do domu i z radością patrzeć na kochającą rodzinę;
Sukces to kochać i być kochanym;
Sukces to odpoczywać i płacić wszystkie rachunki w tym miesiącu i następnym;
Sukces to wiedzieć do kogo się zwrócić gdy sprawy nie idą po twojej myśli;
Sukces to praca, która nazywa się „hobby”;
Sukces to wstać rano i czuć się dobrze;

Co robię?

To co kocham.
Mieszkam w Krakowie – od zawsze o tym marzyłam, a że marzenia trzeba spełniać to od ładnych paru lat jestem szczęśliwą krakowianką.

Fotografuję, najchętniej ludzi. Nic na to nie poradzę, że nie ciągnie mnie do fotografowania kwiatuszków i robaczków. Lubię, gdy ludzie okazują emocje i cieszę się jak dziecko jeśli uda mi się to uchwycić. Staram się, żeby moje zdjęcia były przede wszystkim prawdziwe, trochę zwariowane i pełne miłości.

Tworzę strony internetowe, grafikę. W końcu po coś się studiowało się 5 lat informatykę ;)

Jestem mężatką. Rety jak to nadal dziwnie brzmi. Minęło już kilka lat, a ja nadal nie mogę się przyzwyczaić. To najsłodszy i najlepszy mąż na świecie. Mam nadzieję, że nigdy się nie zmieni. I już zawsze będzie zmywał naczynia. (ps. Kocham Cię).

Co lubię?

Podróże. Lubię poznawać nowe miejsca. Indie, Rio de Janerio, San Francisco, Santorini, Saint Tropez, Lizbona – to miejsca, które muszę jeszcze zobaczyć. Ale mam kilka swoich magicznych miejsc, do których kocham wracać – Londyn jest jednym z nich…

Jazdę samochodem. Odpręża mnie to. Bardzo. Jednak na kierowcę Formuły 1 ponoć się nie nadaję (to zdanie mojego męża), ponieważ jestem za nerwowa (jego zdaniem) i nie lubię przegrywać (no tutaj jest może trochę racji).

Lubię jeszcze… rozmawiać. Huśtać się na huśtawce. Jeść lody ze Słodkiego Wenzla. Spacerować. Dostawać kwiaty. Lubię spać (nawet bardzo). Masaż stóp. Śniadania na plaży. Puszczyki i koty perskie. Serial ‘Co ludzie powiedzą?’ i film ‘A Walk to Remember’.

Czego chcę?

Żeby doba trwała 48h. Chcę nauczyć się języka portugalskiego.  Nauczyć się latać. Otworzyć własną restaurację.

Każdy człowiek jest inny, każda chwila jest inna, w związku z czym i każde zdjęcie jest inne.  Dziękuję wszystkim, którzy pracowali ze mną i pomagali mi zatrzymać chwilę…

CLOSE MENU