Fotografuję miłość.
/
Kilka ulubionych kadrów...
TUTAJ

Warsztaty

Cześć,

Materiał wykonany przez Cameralni podczas warsztatów w Pałacu Mała Wieś / styczeń 2024.

Kolejny sezon ślubny za mną, ja bogatsza o nowe doświadczenia i gotowa podzielić się z Wami moją wiedzą.

Ponad 10 lat fotografia ślubna jest moim zawodem. Na przestrzeni lat zapisywałam tips & tricks, spędzałam godziny na rozmowach z Parami Młodymi, powiększałam formularz przedślubny, sprecyzowałam kto jest moim klientem idealnym i w końcu znalazłam swoje miejsce w fotografii ślubnej – gdzie dokładnie wiem co i jak chcę robić, a co najważniejsze – cały czas znajdują się ludzie, którzy chcą mi za to płacić. I rzecz, z której jestem chyba najbardziej dumna, czyli to, że moje Panny Młode wybierają mnie świadomie.

A teraz: w końcu dojrzałam do tego, żeby się tą wiedzą dzielić.

 

Do kogo kieruję swoje warsztaty?

Do wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jaki system pracy wypracowałam na przestrzeni lat, jak wygląda moja współpraca z parami młodymi, jak przygotowuję się do dnia ślubu oraz jak radzę sobie z selekcją i obróbką.
Czyli w skrócie: zapraszam każdego, kto szuka inspiracji, chce zobaczyć moje „before & after”, kocha pionowe kadry i ‚czystość’ na zdjęciach oraz chce jeszcze bardziej świadomie budować swoją markę.

 

Dwa dni pełne wiedzy i praktyki

Dzień 01.

10 godzin teorii, czyli od budowania swojej marki, przez relację z klientem po czasochłonną obróbkę.

Dzień 2.

10 godzin praktyki, czyli dzień ślubu w pigułce: od przygotowań do tańców.

 


Dzień 01.

Chciałabym ten dzień warsztatów podzielić na kilka części, które są mniej lub bardziej lubianymi elementami pracy fotografa ślubnego, bo niestety nie samym robieniem zdjęć żyjemy.

I tak na pewno będzie dużo:

– o byciu SOBĄ, czyli jak budować swoją markę,

– o przyciąganiu właściwego klienta,

– o ciągłym szukaniu inspiracji i rozwoju,

– o przemijalności trendów ślubnych, czyli jak sprawić aby nasze portfolio było ponadczasowe,

– o tym, czy udział w sesjach stylizowanych ma sens,

– o budowaniu zaufania, czyli o tym jak ważna jest dla mnie relacja z Panną Młodą i jaki ma wpływ na efekt końcowy,

– o tym, czy ‚reportaż z dnia ślubu’ to faktycznie reportaż?

– o tym, czy da się wyjść ze ślubu o 22:00 i mieć cały materiał,

– o tym jak wygląda mój dzień ślubu i jak się do niego przygotowuję,

– o samodzielnej pracy i o pracy z second shooterem, czyli kiedy dobrze ‘mieć pomoc’ i czy wszystkie śluby tego wymagają?

– o ‚relacjach w branży’, czyli współpracy z podwykonawcami,

– o radzeniu sobie w trudnych sytuacjach, czyli ślubne tips & tricks,

– o budowaniu oferty, wycenie swoich usług,

– o selekcji i obróbce.. i ogólnie dużo o moim workflow, czyli jak radzę sobie z prowadzeniem mojego biznesu od 12 lat.

I dużo, dużo więcej.


Dzień 02.

Praktyka, praktyka… i jeszcze trochę fajnych spotkań oraz miłych niespodzianek.

Ten dzień to dzień ślubu od A do Z. Nim jednak zaczniemy robić zdjęcia, porozmawiamy trochę o storytellingu, omówimy wszystkie elementy Dnia Ślubu i opowiem Wam o moich sposobach na radzenie sobie z ‚bridezilla’mi’ oraz stresem.

Wykorzystamy wnętrza hotelu, bo moje wybory odnośnie miejsc nigdy nie są przypadkowe. Nie zabraknie też momentów na minisesje z Parami i będzie o tym czy da się zrobić kilka fajnych zdjęć w 5 minut ‘między przystawką a zupą”.

Ze względu na to, że ważna jest dla mnie relacja z Panną Młodą i staram się im poświęcić najwięcej czasu w trakcie przygotowań, dlatego kluczowymi będą dla mnie Boudoir, ubierania sukni czy sesja portretowa.

Tu efekty drugiego dnia pierwszej edycji warsztatów: https://joannanowak.pic-time.com/-h15workshop

Wokół warsztatów udało mi się zgromadzić kilka cudownych i inspirujących osób, z którymi na co dzień spotykam się w mojej pracy, więc nie zabraknie pięknych kreacji, idealnego makijażu i fryzury, czy bajecznych dodatków. A może ciekawie byłoby usłyszeć o dniu ślubu i właściwym opracowaniu scenariusza od wedding planerki? Sama nie mogę doczekać się efektów.

Na ten dzień złożą się:

– czas na zdjęcia detali,

– przygotowania Panny Młodej, w tym: final touch makeup’u, sesja boudoir, ubieranie sukni, portrety

– przygotowania Pana Młodego, tu jest trochę łatwiej niż w przypadku Panny Młodej, ale może fajnie byłoby wykorzystać potencjał miejsca i ruszyć się z apartamentu?

– first look i pierwsza minisesja Pary,

– champagne tower,

– krojenie tortu,

– mini-sesja w plenerze (o ile pogoda nam na to pozwoli),

– tips & tricks odnośnie kluczowych punktów dnia ślubu,

– moja obróbka wybranych zdjęć z naszej sesji – czyli pokażę Wam jak ja radzę sobie z moimi plikami.

Dla zainteresowanych przegląd portfolio i materiału z sesji.

 


Opinie uczestników o warsztatach

“Asiu, ja naprawdę nie mam słów, żeby Ci napisać jak BARDZO jestem zadowolona..
Byłam już na kilku warsztatach i te Twoje są i będą długo moim nr 1. Jechałam z konkretnymi oczekiwaniami i wszystkie zostały spełnione i to z nawiązką. Ja miałam taki efekt WOW. Poczynając od Ciebie w ogóle jako osoby, poprzez to jak mówisz, co w ogóle nam przekazujesz i to jak bardzo chcesz się tą ogromną swoją wiedzą – zwyczajnie podzielić. Mało kto to potrafi i mało kto potrafi zrobić to tak profesjonalnie, z dbałością o każdy szczególik.

Nie ukrywam, dla mnie głównym powodem tych warsztatów było zobaczyć jak pracujesz, dlatego wolałam przyglądać się jak Ty pracujesz z parą, niż samej robić zdjęcia. Chciałam się dowiedzieć co robisz, że Twoje zdjęcia są tak naturalne i byłam tak bardzo zaskoczona, że w programie robisz tak naprawdę niewiele. I to jest dla mnie COŚ! Tak, że chciałabym w te swoje zdjęcia wkładać jak najmniej obróbki i po tych warsztatach wiem, że to jest do zrobienia. Asiu, jesteś ponadczasowa, i co tu dużo mówić – jest wielu fotografów, którzy nie mają takiego talentu, a nazywają się wieszczami foto. Zainspirowała mnie Twoja wielka pokora w porównaniu do tego, co potrafisz i jak OGROMNY masz talent.

Byłam, jestem i będę Twoim wielkim fanem. Cieszę się, że po tylu latach obserwowania Twoich prac i marzeń, że kiedyś uda mi się chociaż trochę dowiedzieć się czegoś od Ciebie – wreszcie się udało. Ja naprawdę ustawiłam sobie radary, kiedy ogłosiłaś, że organizujesz warsztaty, żeby nikt mi nie podebrał miejsca :P

A sesja z parą… Jezu! To było lepsze niż kilka sesji stylizowanych, które miałam okazję robić. Ty naprawdę jesteś taka jak to powiedziała o Tobie Justyna Zegarlicka – u Ciebie każde zdjęcie w reportażu od pierwszego do ostatniego trzyma ten sam wysoki poziom premium. I właśnie miejsce warsztatów (byłam nieskromnie mówiąc w wielu różnych hotelach na świecie, ale że Ty zrobiłaś warsztaty w sercu Krakowa z takim wnętrzem – wow, miejsce mnie zachwyciło, a rzadko które wywiera na mnie taki efekt, więc to świadczy o Twoim wielkim profesjonalizmie…) I w ogóle sesja, ludzie którzy dla Ciebie to przygotowali, para, suknie, wszyyyyyystko – miało po prostu poziom premium. Jak opowiadam teraz przyjaciołom o tych warsztatach to mówię otwarcie, że to było po prostu PRO, PREMIUM, COŚ Z WYŻSZEJ PÓŁKI.

Dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać, zobaczyć jak pracujesz – to było dla mnie naprawdę spełnienie marzeń, bo założyłam sobie, że chcę uczyć się od najlepszych, a że jesteś moim TOP, to cóż tu więcej napisać. Nie traktuj tego jako jakiś podliz czy coś :D Ja tak czuję i po tych warsztatach czuję się po prostu spełniona <3″ Kasia Furman-Lipiec

>>>>><<<<<

“Gdybym miała wymień jedną rzecz, którą zrobiłam dla siebie i swojego biznesu w tym roku najlepiej, byłoby to spotkanie z Asią na jej pierwszych warsztatach. Nigdy nie spotkałam w branży ślubnej nikogo z takim podejściem do fotografii, prostym, klasycznym, nienachalnym, a tak zapadającym w pamięć. To nie były zwykłe warsztaty, a doświadczenie zmieniające moje podejście do pracy z klientem, do rozwoju osobistego i do samej fotografii, a to zmieniło w tym sezonie wszystko. Asia uczy, że luksus to prostota. Rozjaśnia zawiłości branży ślubnej i dopinguje! I robi to wszystko z ogromnym smakiem. Jeśli się czegoś uczyć, to tylko od takich osób ♡” Magda Madej

 


Gdzie? Kiedy?

  1. 9-10 stycznia 2024 (wtorek-środa) – Pałac Mała Wieś
  2. 16-17 stycznia 2024 (wtorek-środa) – Kraków, Stradom House

Szczegóły

Koszt: 2800 zł
W cenę wliczone napoje, poczęstunek i lunch.
W cenę nie jest wliczony nocleg.
Kameralna grupa.
Zapisy drogą mailową (info@joannanowak.pl).
Rezerwacja w momencie podpisania umowy i wpłaceniu 100% kwoty.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

CLOSE MENU
TUTAJ