Fotografuję miłość.
/
Kilka ulubionych kadrów...
TUTAJ

TOP10 miejsc na organizację kameralnego ślubu w Krakowie / cz. 2

T
Z

Ze względu na dużą liczbę zdjęć postanowiłam podzielić ten wpis na dwie części. Druga część wcale nie oznacza, że gorsza. Wśród tych miejsc znajdziecie jeden z najpiękniejszych Pałaców jaki znam – Pałac Goetzów, obłędną stodołę, dworek z dużym parkiem, pyszną włoską restaurację oraz przedwojenny pensjonat w malowniczej Lanckoronie. Do wyboru do koloru.

12 najlepszych miejsc na zorganizowanie kameralnego przyjęcia w Krakowie

01. Hotel Stary w Krakowie
02. Villa Love w Izdebniku
03. Hotel pod Różą
04. Browar Lubicz
05. La Grande Mamma
06. Pałac Goetzów w Brzesku
07. Oaza Leńcze
08. Dwór Sieraków
09. Willa Tadeusz
10. Folwark Wiązy


 

06. Pałac Goetzów w Brzesku

Jeżeli ktoś pyta mnie o najbardziej wyjątkowe miejsce na ślub w okolicach Krakowa to Pałac Goetzów zdecydowanie jest w czołówce. Jedna z najwspanialszych rezydencji końca XIX wieku na terenie Małopolski. Obiekt otoczony jest 14 hektarowym park ze starymi drzewami, dzięki temu mamy wrażenie niesamowitej intymności całego przyjęcia. Oprócz pięknych i eleganckich sal, na terenie parku znajduje się niewielka odrestaurowana kapliczka, idealna na kameralną ceremonię ślubną.

Na piętrze pałacu znajduje się kilka luksusowych apartamentów oraz przestronna biblioteka, wykorzystywana często w dniu ślubu przez makijażystki i fryzjerów podczas przygotowań.

To miejsce może spełnić marzenie każdej księżniczki o ślubie w pałacu ;)


07. Oaza Leńcze

Sielsko, błogo, na luzie, boho, na końcu świata. Jeżeli tak wyobrażacie sobie swoje przyjęcie to Oaza Leńcze będzie wymarzonym miejscem dla Was. Piękny stary spichlerz zaadoptowany do organizacji najlepszych przyjęć w okolicy. Obok nowo wyremontowany dwór z kilkoma pokojami przeznaczony na przygotowania.

Stajnie z końmi, snopki siana, stara stodoła, kamienne ściany, zbocza porośnięte winogronem i taras z jednym z najpiękniejszych widoków w okolicy. Tak w skrócie można opisać Oazę Leńcze.

W zeszłym roku fotografowałam ceremonię z widokiem na góry, uroczysty obiad na tarasie dla 50 osób, przemowy przy zachodzie słońca i tańce w spichlerzu do białego rana. Ale do dyspozycji Pary Młodej jest cały spichlerz i przyjęcie można zorganizować zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzach. A nie ma chyba drugiego takiego miejsca w okolicy jak piętro w spichlerzu.


08. Dwór Sieraków

Kolejnym wyjątkowym miejscem na mapie Małopolski jest Dwór Sieraków. Położony w cieniu bukowego parku w okolicach Wieliczki dwór to idealne miejsce zarówno na kameralny obiad w gronie najbliższych lub duże przyjęcie w namiocie.

Piękne hotelowe pokoje i korytarze są idealnym miejscem na przygotowania Pary Młodej. W części restauracyjnej i w patio może odbyć się wyjątkowe kameralne przyjęcie. Natomiast na terenie parku znajduje się namiot z obłędnym widokiem na okoliczne dolinki, w którym odbywają się troszkę większe przyjęcia plenerowe.

W trakcie przyjęcia do dyspozycji gości oddany jest duży park, który nawet w bardzo upalne dni tworzy idealną scenerię na obiad w ogrodzie czy koktajl. To idealne miejsce na kameralny ślub ‘za miastem’ z dala od zgiełku.

Zobaczcie z jakim obłędnym widokiem można powiedzieć sobie TAK w Dworze Sieraków.


09. Willa Tadeusz

Przedwojenny pensjonat, dziś znany jako Willa Tadeusz jest czarującym miejscem położonym w leśnym zaciszu Lanckorony. Willa Tadeusz nie jest typowym hotelem w górach, ale przytulnym pensjonatem idealnym do ucieczki od miejskiego zgiełku i odpoczynku w pięknym ogrodzie lub nad murowanym basenem.

Willa Tadeusz to idealne miejsce na wesela w okolicach Krakowa. A moje Pary dowiodły, że bez różnicy czy jest zima czy Para deszcz – w Willi Tadeusz magicznie jest zawsze.


10.Folwark Wiązy

Stodoły od kilku lat nie wychodzą z mody. Ale poniższe zdjęcia pokażą Wam, że da się zrobić w stodole zdjęcia z białymi obrusami i złotymi sztućcami. Wymarzone przyjęcie tylko z najbliższą rodziną na łonie natury. Folwark Wiązy nadaje się do tego idealnie.

 

CLOSE MENU
TUTAJ