Wprawdzie zdjęcia reportażowe powinny w 100% odzwierciedlać to co się zastanie… ale jest kilka drobiazgów, które ułatwią pracę fotografowi, a i przy okazji uatrakcyjnią zdjęcia.

Madzia i Dominik zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie przed samym ślubem.

Na sesję narzeczeńską przygotowali przepiękne latawce… Genialny pomysł na wspólne spędzenie popołudnia przy robótkach ręcznych, a i świetna ‚latająca’ zabawa w trakcie sesji.

sesja narzeczeńska w Krakowie

sesja narzeczeńska z latawcem

Jak się okazało sesja narzeczeńska to był tylko początek. Po sesji nie mogliśmy się rozstać. Nasze głowy przepełnione były pomysłami,  każdy chciał dodać coś od siebie… a ja nie mogłam doczekać się ślubu.

A co było dla mnie jako fotografa najważniejsze? Że Madzia i Dominik byli bardzo zainteresowani moimi pomysłami, mieli do mnie tysiąc pytań, chcieli skorzystać z mojego ślubnego doświadczenia i  chcieli mi ułatwić pracę. Niesamowite jest to, że z naszego gadania zrodził się prawdziwy plan działania. I tak jak w harmonogramie dnia ślubu jest miejsce na błogosławieństwo czy  podziękowania dla rodziców, tak M. i D. zaplanowali czas dla mnie.

Po pierwsze udało nam się zrobić prawdziwe, amerykańskie ‚First view’ bez udziału rodziców i gości. Madzia i Dominika mieli dla siebie kilka minut. Takie bezcenne kilka minut przed całym tym ‚zamieszaniem’. Był czas na wzruszenie, pocałunki… no i podziwienie zjawiskowej Panny Młodej. Urocze! Polecam każdemu.

madzia-dominik-131012134910

madzia-dominik-131012134227

Kolejny punkt naszego wspólnego programu to był LIŚCIK MIŁOSNY! Oboje przygotowali wcześniej do siebie kilka słów i  przed wyjściem do kościoła znaleźli chwilę na przeczytanie. Piękne chwile.

fotografia ślubna Mielec Joanna Nowak fotograf wesele Czermin

fotografia ślubna Mielec Joanna Nowak fotograf wesele Czermin

madzia-dominik-131012140810

madzia-dominik-131012140941

A to nie był koniec. Madzia przygotowała prezent dla Dominika. Myszka i Miś ;) Mała rzecz a cieszy.

madzia-dominik-131012141406

Kochani dziękuję Wam bardzo za wyrozumiałość, chęci, czas i ciepło jak od Was bije!

Leave A

Comment